Генијални лаги

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 676 | Димензии: 20 | Корица: мека

Книга за која постојано се зборува …
Ева Бенедикт е последна од филмските диви, симпатичен секс-симбол со освоени два Оскара, четири поранешни сопрузи и легија љубовници.
Нема тајна, ниту скандал што таа не го знае. Сега Ева одлучи да ги напише своите мемоари – без цензура и каква било забрана. Цел Холивуд ја моли да не го стори тоа. Но, Ева има свои причини…
Посинокот на Ева, Пол Винтроп, кој патем е вистинска секс-бомба, ќе ја разниша решителноста на Ева да ја раскаже својата приказна. И додека Џулија дознава колку непријателите на Ева спречуваат книгата да биде објавена, таа, исто така, открива дека Ева има една последна, темна тајна за споделување.

Цена: 550 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Генијални лаги

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-920-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Генијални лаги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in