Географски атлас

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Географски атлас -тврд повез | Бр. на страни: 96 | Димензии: 21см х 32см | Корица: тврда

Географски Атлас со тврди корици, наменет за основно образование, изобилува со карти на светот и Македонија.

Цена: 500 ден

43 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Географски атлас

Категорија:
ИСБН: 998994077-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Географски атлас”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in