Гинекологија

Издавач: Култура | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Гинекологија : учебник наменет за студенти по општа медицина, специјализанти по гинекологија и акушерство и специјалисти гинеколози-акушери | Бр. на страни: 820 | Димензии: 28 | Корица: тврда

/

Цена: 1460 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Гинекологија

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-877-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Гинекологија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in