Гинисова книга на светски рекорди

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2000
Оригинален наслов: Гинисова книга на светски рекорди | Бр. на страни: 245 | Димензии: 210x290 | Корица: тврда

Најпродаваната книга на сите времиња, со врвни снимки од овој чуден свет, со преку 1000 неверојатни рекорди и повеќе од 300 фотографии во боја. Со комплетно обновени поглавја од областа на компјутерите, интернет, специјални ефекти, боречки спортови и многу друго..

Цена: 945 ден

6 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Гинисова книга на светски рекорди

Категорија:
ИСБН: 978KK00315

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Гинисова книга на светски рекорди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in