Гласот

Автор: Малечка
Издавач: Дата Песнопој | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Гласот | Бр. на страни: 72 | Димензии: 21 | Корица: тврда

Гласот е синтеза од раскази и песни со различни тематика, многу емоционачни нишки. Секој расказ и песна се различна приказна со порака во себе, со многу нови неоткриени светови. Гласот е книга за сите сетила, возрасти, вкусови .
Рангирано 1.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 150 ден

5 на залиха

Спореди

Report an abuse for product Гласот

Категорија:
ИСБН: 978-608-246-182-3

1 оценка за Гласот

  1. Rated 1 out of 5

    Марко

    Убава идеја, но стилот е под секое ниво. Речиси секоја втора реченица е лошо или нелогично срочена.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *