Global optimization of nanostructures

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2000
Оригинален наслов: Global optimization of nanostructures | Бр. на страни: 1000 | Димензии: 21 cm | Корица: /

/

Цена: 734 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Global optimization of nanostructures

Категорија:
ИСБН: 21124Knjizara

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Global optimization of nanostructures”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in