Глобален маркетинг

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Global Marketing | Бр. на страни: 620 | Димензии: А4 | Корица: /

/

Цена: 2500 ден

150 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Глобален маркетинг

Категорија:
ИСБН: 978-608-229-376-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Глобален маркетинг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in