Голем семеен советник за здрава храна

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Porodični savetnik za zdravu ishranu | Бр. на страни: 759 | Димензии: 31 | Корица: /

Најдобар практичен прирачник за превенција, закрепнување или лекување на највообичаените тегоби и заболувања со помош на намирници и додатоци на исхрана:
- водич низ разни режими на исхрана
- преку 200 страници за намирници и нивните лековити својства
- што јадеме, како да се засилат корисните својства на намирниците, практични совети...
- на 200 страници преглед на болести и нивно лекување преку исхрана што да се јаде, а што не, додатоци на исхрана, препорачани рецепти, совети
- преку 300 страници рецепти.

Цена: 4650 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Голем семеен советник за здрава храна

Категорија:
ИСБН: 978-608-4500-46-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Голем семеен советник за здрава храна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in