Големи мисли – голем успех

Автор: /
Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Големи мисли – голем успех | Бр. на страни: 124 | Димензии: 125/200 | Корица: тврда

Авторот на бестселерот Владеење со себеси овојпат со најдобрата книга за ментален тренинг!

Инспирирајте се од големите умови и менталното око насочете го кон идеалното на патот кон менталната величественост.
Стекнете ја моќта да размислувате онака како што сакате, затоа што само умот којшто ја препознава својата надмоќност е моќен ум.
Се исплати да се биде среќен!
Тренирајте го умот да живее во постојано ментално сонце!

Цена: 300 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Големи мисли – голем успех

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-475-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Големи мисли – голем успех”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in