Големо во мало – Антологија на современиот руски афоризам

Оригинален наслов: Големо во мало - Антологија на современиот руски афоризам | Бр. на страни: 344 | Димензии: 14,8 х 21,0 | Корица: /

Појавата на ова колосално дело, „Големо во мало“, Антологија на рускиот афоризам, има капитална вредност која не останува во рамките на авторовите простори, туку си го отвора патот кон вистинското космополитско претставување на квалитетите од двете страни.

Цена: 390 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product Големо во мало – Антологија на современиот руски афоризам

Категорија:
ИСБН: 978-608-4689-65-2

Меѓународен центар за славјанска просвета

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Големо во мало – Антологија на современиот руски афоризам”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in