Горчливо срце

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Respirarpor la herida | Бр. на страни: 648 | Димензии: 20 см | Корица: /

Стаписувачка приказна за потрагата по покајание, одмазда и љубов.Приказна што ја потврдува суровата природа на судбината, која секогаш е само изговор и не го менува фактот дека живееме со нашите сопствени грешки затоа што ние, и никој друг, сме ги направиле.

Цена: 590 ден 490 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Горчливо срце

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0529-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Горчливо срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in