Готен

Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 246 | Димензии: / | Корица: /

Готен е археолошко истражување, но и интелектуална размисла за тоа како функционираат културните разлики, како етничката и религиозната припадност ја одредуваат општествената позиција и политичките ставови.

Цена: 349 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Готен

Категорија:
ИСБН: 978-608-4625-00-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Готен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in