Градина во домот

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Градина во домот | Бр. на страни: 47 | Димензии: 230x270 | Корица: /

Опишување во детали на темелните карактеристики на широката разновидност на видовите. Јасно опишување на негата што му е потребна на секое растение. Благодарение на овие неопходни совети ќе ги научите сите вообичаени болести и нивниот третман, потоа идеалната положба, зачестеноста на полевањата и многу други информации за ботаничките семејства.

Цена: 179 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Градина во домот

Категорија:
ИСБН: 978KK00188

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Градина во домот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in