Градот Вабу и потрагата на Нави

Издавач: Чудна шума | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Градот Вабу и потрагата на Нави | Бр. на страни: 52 | Димензии: 176 х 250 мм | Корица: мека

Додека Нави го набљудуваше балонот, балонот ја набљудуваше собата на Нави: мал кревет со две перници, полица со три фиоки, што ли се крие внатре? Мала полица со книги и уште една со фотографии во рамка, закачалка, глобус и многу играчки!

– Хм, за џабе си го губам времето, ти си само еден обичен балон – си рече Нави и отиде да си игра.

Цена: 375 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Report an abuse for product Градот Вабу и потрагата на Нави

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-4938-38-5

Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Градот Вабу и потрагата на Нави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in