Грешки

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 112 | Димензии: 125X200 | Корица: /

Иако изгледаат ненамерни, грешките имаат своја мотивација и можат многу да ни кажат за личноста којашто ги прави, за нејзините чувства и намери. Често се одраз на нашата несвесна желба да го намалиме значењето на она што го забораваме или да потиснеме некое непријатно доживување поврзано со него. Никој намерно не ја прави грешката; често намерно ја премолчува сопствената, но никогаш нема да ја премолчи во говорот на некој друг.

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Грешки

Категорија:
ИСБН: 9786082010212

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Грешки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in