Грешница

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: n,bn | Бр. на страни: 169 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Романот „Грешница" не е ода на распуштениот живот во вителот на неконтролираните страсти, туку осуда на лицемерието и лажниот морал, кои сите ние го прифативме како образец за безболно преживување.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Грешница

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-662-2

Questions and Answers

You are not logged in