Гревот на нејзината мајка

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Грех њене маме | Бр. на страни: 500 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

И ова дело на Мир Јам, познатата авторка на голем број популрани романи, од кои многу го носат епитетот на "мегахит“, го карактеризира широка плејада на ликови и возбудливиот развој на настаните ... По смртта на својот татко, богатиот банкар, но и на својата мајка, домаќинка, Неда останува сама. Таа е принудена да го напушти родителскиот дом, во којшто била опсипана со љубов и со богатството на своите родители, и да се соочи со вистинскиот свет во кој владеат правилата на мажите.По низа настани, вештата игра на судбината и заветот на нејзината мајка, ќе ја доведат право во рацете на еден маж кој станува нејзина судбина...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(4 оценки на корисници)

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Гревот на нејзината мајка

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-630-1

4 оценки за Гревот на нејзината мајка

 1. Rated 5 out of 5

  Tanja D (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Boban Veselinov (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  knigata e prekrasna, mnogu poubava nego li filmot vo koj ima snimeno samo 1/4 od knigata

 6. Rated 5 out of 5

  maja colakovski (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Prekransa, emotivna i nezaboravna

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in