Гробарот од Лерин

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Гробарот од Лерин | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Преку ретроспекција авторот настојува да реконструира нешто од изминатиот живот , од воените ужаси и стравотните патила во Грција

Цена: 50 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Гробарот од Лерин

Категорија:
ИСБН: 989PD2269100344

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Гробарот од Лерин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in