Хајди

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Heidi | Бр. на страни: 231 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

/
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 130 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Хајди

Категорија:
ИСБН: 989PD9100159

1 оценка за Хајди

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    ми се допаѓа книгава

  2. Rated 5 out of 5

    Aneta Maneva (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in