Хеликоптерот

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Helikopterrånet | Бр. на страни: 465 | Димензии: 21 см | Корица: /

Бизнисмен, зависник од адреналин, новопечен таткои и визионер.Секој од нив има своја причина да ѝ се придружи на екипата. А која е нивната цел? Најдоброто обезбедувано депоза готовина во земјата и една од најсилно чуваните згради во Северна Европа, во чија непосредна близина се наоѓа и полициска станица. Ова е можност што не смеат да ја пропуштат. Грабеж што ќе им донесе плен од стотици милиони евра. Но, може ли да им се верува на сите што се вклучени во планирањето? И, навистина ли се надеваат и веруваат дека ќе може да се извлечат со толку големо криминално дело? Прекрасен роман чие дејствие ќе ве држи будни до самиот крај.

Цена: 500 ден 380 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Хеликоптерот

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0590-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Хеликоптерот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in