Heterotopije – prostori “drugosti” u arhitekturi

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 97 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 595 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Heterotopije – prostori “drugosti” u arhitekturi

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0295-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Heterotopije – prostori “drugosti” u arhitekturi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in