Хип Хоп книга

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Хип Хоп книга | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Хип-хопот е феномен. Тој ја диктира музичката сцена, модните трендови, начинот на однесување или, подобро кажано. Хип-хопот го диктира современиот урбан начин на живеење.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 140 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Хип Хоп книга

Категорија:
ИСБН: 989PD2979100720

2 оценки за Хип Хоп книга

  1. Rated 5 out of 5

    Tanja D (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Иво Митрушев (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in