Хирургот

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: The surgeon | Бр. на страни: 360 | Димензии: 21 см | Корица: мека

Во овој врвен медицински трилер, Тес Геритсен,соочува вистински растроен негативец со единствената жена што може да го спречи во намерата повторно да убие. Ноќе, тој тивко влегува во спалните соби на своите жртви, кои немаат претстава дека наскоро ќе се разбудат во вистински кошмар.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 500 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Хирургот

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0751-0

1 оценка за Хирургот

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан

    Маестрален трилер!

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in