Хор во задниот двор

Издавач: Чудна шума | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Хор во задниот двор | Бр. на страни: 60 | Димензии: 205х205мм | Корица: /

Илустрирана стихозбирка за деца – песни за музикални животни, за деца и возрасни кои сакаат музика и хумор.

Цена: 440 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Report an abuse for product Хор во задниот двор

Категории: ,
ИСБН: 978-608-4938-11-8

Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Хор во задниот двор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in