I 2 I

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1999
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 200 | Димензии: 120mm х 160mm | Корица: /

„Во ноќите без слики, исполнети со звуцуте на мноштвото тела кои во живото ги одржува единствено желбата за траење и по се на страниците на кои го испишував светот на оние во мене и надвор од мене кои ми ја пренесуваа својата порака – * го определив името на потребата. Пребирајќи низ вековното сеќавање конечно видов како токму низ напишаното се остварува, заедно со сиот свој ужас и сета своја среќа, моќта на постоењето...“

Цена: 100 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product I 2 I

Категорија:
ИСБН: 9989-647-56-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “I 2 I”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in