Играта на шепнувачот

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Il gioco del suggeritore | Бр. на страни: 335 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Во полицијата дошол телефонски повик од една фирма оддалечена петнаесетина километри од градот. Исплашен женски глас побарал помош, но таа ноќ беснеело жестоко невреме и првата патрола успела да отиде дури неколку часа подоцна. Премногу доцна. Семејството Андерсон исчезнало, иследниците немале одговори, се претставувало голема енигма. Единствената што може да ја открие пораката скриена во злото, престанала да бара исчезнати лица и се повлекла да живее изолирано на брегот на езерото. Сепак, кога ќе ја повикаат да помогне во случајот, Мила Васкез не може да се воздржи. Зашто овој пат злостортвата се поврзани лично со неа. Можеш да го избегнуваш мракот. Ама неможеш да го спречиш мракот да те побара.

Цена: 550 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Играта на шепнувачот

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0738-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Играта на шепнувачот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in