Илјада и една носталгија

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Илјада и една носталгија | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Стихозбирката „Илјада и една носталгија“ е поделена на три циклуси - Далечина, Северен дожд и Сонувано сонце, а содржи вкупно 37 песни.

Цена: 50 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Илјада и една носталгија

Категорија:
ИСБН: 989PD2619100414

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Илјада и една носталгија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in