Има нешто магично во Сен Тропе

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 650 | Димензии: 20 | Корица: мека

Пет меѓународни туристи, што не се познаваат меѓусебно се среќаваат во малиот Хотел од соништата сместен на крајбрежјето на Сен Тропе. Хотелот од соништата им изгледаше како совршено место за одмор на приватниот детектив од Малибу, Мек Рејли и неговата девојка Сани Алварез. Од самиот почеток Мек и Сани ќе се вклучат во решавање на проблемите на останатите членови од групата на измамените туристи, откривањето на мистеријата околу украдените уметнички дела и убиството наспроти убавините и гламурозноста на сончевиот Сен Тропе.

Цена: 350 ден

6 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Има нешто магично во Сен Тропе

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-945-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Има нешто магично во Сен Тропе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in