Имагинарна реалност: уметноста на Тони Анастасовски

Издавач: Стрип Квадрат | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Имагинарна реалност: уметноста на Тони Анастасовски | Бр. на страни: 200 | Димензии: 31 | Корица: мека

Монографија за уметникот Тони Анастасовски, поточно за неговите 30 години творештво.

Цена: 1800 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Стрип Квадрат

Report an abuse for product Имагинарна реалност: уметноста на Тони Анастасовски

Категорија:
ИСБН: 978-608-4719-14-4

Questions and Answers

You are not logged in