Instrumentacije : električni merni pretvarači temperature, relativne deformacije, sile i momenta

Издавач: Tehnički fakultet Mihajlo Pupin u Zrenjaninu | Јазик: Srpski | Година: 2011
Оригинален наслов: Instrumentacije : električni merni pretvarači temperature, relativne deformacije, sile i momenta | Бр. на страни: 168 | Димензии: 24 | Корица: /

Цена: 838 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Instrumentacije : električni merni pretvarači temperature, relativne deformacije, sile i momenta

Категорија:
ИСБН: 978-86-7672-132-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Instrumentacije : električni merni pretvarači temperature, relativne deformacije, sile i momenta”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in