International Financial Management

Автор: Cheol S. Eun
Издавач: McGraw-Hill Education | Јазик: English | Година: 2007
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 536 | Димензии: 18x78 | Корица: /

/

Цена: 2299 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Академска Книга

Report an abuse for product International Financial Management

Категорија:
ИСБН: 9780071260442

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “International Financial Management”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in