IQ izazov – zabavan način da izoštrite svoje mentalne sposobnosti

Издавач: Младинска книга | Јазик: Hravtski | Година: 2008
Оригинален наслов: IQ izazov - zabavan način da izoštrite svoje mentalne sposobnosti | Бр. на страни: 203 | Димензии: 21 х 29 | Корица: /

Повеќе од 500 визуелни, текстуални и нумерички задачи смислени за зголемување на Вашиот IQ и за стимулирање на Вашиот ум.

Цена: 590 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product IQ izazov – zabavan način da izoštrite svoje mentalne sposobnosti

Категорија:
ИСБН: 978-86-84213-81-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “IQ izazov – zabavan način da izoštrite svoje mentalne sposobnosti”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in