Исидора Мун оди на кампување

Издавач: Либи | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Isadora Moon Goes Camping | Бр. на страни: 128 | Димензии: / | Корица: мека

Краток опис

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете. Па, кога сите заедно ќе отидат на кампување на море, можат да се случат некои работи што не се баш вообичаени... Од печење шеќерлеме на логорски оган до спријателување со сирена – посебни нешта се случуваат кога е вклучена Исидора!

Цена: 290 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Исидора Мун оди на кампување

Категорија:
ИСБН: 978-608-247-907-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Исидора Мун оди на кампување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in