Izabrana dela Nikole Tesle – Patenti 2

Автор: Nikola Tesla
Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: 1996
Оригинален наслов: Izabrana dela Nikole Tesle - Patenti 2 | Бр. на страни: 418 | Димензии: 25 cm | Корица: /

/

Цена: 664 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Izabrana dela Nikole Tesle – Patenti 2

Категорија:
ИСБН: 86-17-05131-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Izabrana dela Nikole Tesle – Patenti 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in