Изгубена надеж

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Изгубена надеж | Бр. на страни: 304 | Димензии: 21 см | Корица: /

Во „Безнадежно“, Скај не остави ниту една тајна неоткопана, ниту едно чувство несподелено, и ниту еден спомен заборавен, но минатото на Холдер остана мистерија.

Прогонуван од малечкото девојче на кое му дозволи да замине, Холдер сиот свој живот го помина барајќи ја и во обид конечно да се ослободи од разорувачката вина што ја чувствува со години. Но она што не можеше да го предвиди е дека во моментот кога повторно ќе се поврзат, ќе го преплави уште поголем бран каење…

Понекогаш во животот, ако сакаме да продолжиме понатаму, прво мора да копаме длабоко во нашето минато и да направиме промени. Во „Изгубена надеж“, авторката на бестселери Колин Хувер открива што се случува во главата на Холдер во сите безнадежни моменти – и дали ќе го најде мирот што толку очајно му е потребен.

Цена: 420 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Изгубена надеж

Категории: ,
ИСБН: 978-608-267-012-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Изгубена надеж”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in