Јас го сакам животот, а смртта ме сака мене

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Јас го сакам животот, а смртта ме сака мене | Бр. на страни: 154 | Димензии: 100х146 | Корица: /

Книга хаику од Јосип Ости, на македонски, словенечки, хрватски и англиски

Цртежи од Мирослав Масин

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Јас го сакам животот, а смртта ме сака мене

Категорија:
ИСБН: 978-9989-59-371-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас го сакам животот, а смртта ме сака мене”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in