Јас и гревот

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 206 | Димензии: 205x137 | Корица: мека

Ова е книга со песни во која ни се пренесени инсерти од пребогатото магично перо на авторката. Меѓу читателите на интернет важи за творец без влакна на јазикот, која со своите песни не ве остава рамнодушни и ве разголува до самата кожа.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(5 оценки на корисници)

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Јас и гревот

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-835-0

5 оценки за Јас и гревот

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Прекрасна поезија секоја чест

 4. Rated 5 out of 5

  kako ded (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in