Јас и ти

Издавач: Харт букс паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: My one and only | Бр. на страни: 361 | Димензии: 21 | Корица: /

За љубов и брак треба двајца… Една грешка, еден катастрофален развод може да те натера никогаш повеќе да не веруваш во брак и вистинска љубов. Харпер Џејмс има работа во која е страшно добра, куќа на плажа која ја обожава и тип кој го посакува скоро секоја жена во градот. Да, добро, фатално скршеното срце ја прави ладна, крута и затворена, но вака барем никој не може да ја повреди. Таа сега знае дека бракот не се гради со љубов, туку со партнерство и разбирање, па не ѝ треба филмска љубов за да направи совршен план за животот. И нејзиниот план звучи солидно… сè додека нејзината полу сестра не ѝ соопштува дека ќе се мажи за братот на нејзиниот бивши маж. После толку долги безбедни години, Харпер на свадбата треба да го види човекот чија сама појава ѝ го превртува светот наопаку. Ник Ловери е маж кој многу добро знае како да ги добие и задржи работите што ги сака во животот. Освен една. Љубовта на неговиот живот која многу одамна му се лизнала низ прсти. Јас и ти е книга која веднаш ќе влезе во вашите топ десет омилени модерни романси.

Цена: 420 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Јас и ти

Категории: ,
ИСБН: 978-608-4741-01-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас и ти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in