Јас, Пинк Пантер 2

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Ja, Pink Panter | Бр. на страни: 272 | Димензии: 130/200 | Корица: /

Вториот дел од автобиографијата на на една од најдобрите српски кошаркарски репрезентативки, која нурна во светот на криминалот станувајќи водач на светски препознатливата група „Пинк Пантери“.

Цена: 450 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Јас, Пинк Пантер 2

Категории: ,
ИСБН: 222-222-2222

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас, Пинк Пантер 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in