Јас Пинк пантер

Издавач: ИКОНА | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Ja, pink panter | Бр. на страни: 206 | Димензии: 130 x 190 | Корица: мека

Оливера Ќирковиќ ги открива тајните, тактиките и внатрешната организација на најпопуларната организација во блиско минато - „Пинк Пантер“.

Цена: 449 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Јас Пинк пантер

Категорија:
ИСБН: 9788689525144

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас Пинк пантер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in