Јас пред тебе

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: jjg | Бр. на страни: 462 | Димензии: 20 | Корица: мека

ЈАС ПРЕД ТЕБЕ е роман за животот на двајца млади луѓе. Романтична приказна од која ќе ви се стопи срцето, но која ќе ви постави едно прашање: Што сè би направиле за љубовта на вашиот живот, знаејќи дека срцето ќе ви биде скршено? Луиза Кларк е обична девојка што живее еден многу обичен живот – стабилен дечко, блиско семејство – кои едвај отишле подалеку од нивното мало село. Таа се вработува кај ексгосподарот на универзумот Вил Трејнор, кој е врзан за инвалидска количка по една несреќа. Наскоро неговата среќа ќе ѝ значи повеќе отколку што можеше да замисли. Кога дознава дека Вил има шокантни планови за неговата иднина, таа ќе даде сè од себеси за да му покаже дека во животот има нешто за што сепак вреди да се живее. Тие немаa ништо заедничко додека љубовта не им овозможи да изгубат сè. . .
Рангирано 3.8333333333333 од 5 според 6 рејтинзите на корисниците

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Јас пред тебе

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-869-5

Questions and Answers

You are not logged in