Јас пред тебе

Publisher: КУЛТУРА | Language: Македонски | Year: 2016
Original title: jjg | Num. of pages: 462 | Dimensions: 20 | Cover: мека

ЈАС ПРЕД ТЕБЕ е роман за животот на двајца млади луѓе. Романтична приказна од која ќе ви се стопи срцето, но која ќе ви постави едно прашање: Што сè би направиле за љубовта на вашиот живот, знаејќи дека срцето ќе ви биде скршено?Луиза Кларк е обична девојка што живее еден многу обичен живот – стабилен дечко, блиско семејство – кои едвај отишле подалеку од нивното мало село. Таа се вработува кај ексгосподарот на универзумот Вил Трејнор, кој е врзан за инвалидска количка по една несреќа. Наскоро неговата среќа ќе ѝ значи повеќе отколку што можеше да замисли.Кога дознава дека Вил има шокантни планови за неговата иднина, таа ќе даде сè од себеси за да му покаже дека во животот има нешто за што сепак вреди да се живее.Тие немаa ништо заедничко додека љубовта не им овозможи да изгубат сè. . .
Rated 3.8333333333333 out of 5 based on 6 customer ratings

Price: 450 ден

5 in stock

Compare
Sold By Култура

Report an abuse for product Јас пред тебе

Category:
SKU: 978-9989-32-869-5

Questions and Answers

You are not logged in