Јас сум бездна

Издавач: Матица | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Io sono l'abisso | Бр. на страни: 323 | Димензии: 21 см | Корица: /

Патување во темнината која сите ја носиме во себе.
Невидлива сенка која се крие во средина на бездната.

Цена: 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Јас сум бездна

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0898-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас сум бездна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in