Јас сум љубов

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Јас сум љубов : пораки кои се дел од детството на секоја среќна личност | Бр. на страни: 63 | Димензии: 20 | Корица: /

Оваа книга е наменета за децата, родителите и сите останати.
Периодот кога се тргнува на училиште е период во кој детето почнува да се развива на ментално ниво и тој трае се до 14-та година.
Од големо значење се пораките за животот кои што детето ќе ги добие во тој период, но секако пожелно е тоа да биде и пред седмата година.
Оваа книга има намена да ја подржи детската мудрост и да го насади семето од позитивни ставови, кое во иднина ќе ве надари со прекрасни плодови.

Цена: 173 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Јас сум љубов

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0423-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас сум љубов”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in