Јас те сакам повеќе

Publisher: Сакам Книги | Language: Македонски | Year: 2012
Original title: / | Num. of pages: 368 | Dimensions: 21x13 | Cover: мека

КОГО САКАШ?

Едно прашање, минијатурно делче од секундата и Брајан Дарби паѓа мртов на кујнскиот под во својата куќа. Неговата сопруга, државната полицајка Теса Леони, тврди дека го застрелала во самоодбрана, а нејзиното модро лице и скршени коски ја поддржуваат таа приказна. За искусната детективка Ди Ди Ворен, случајот е прилично јасен. Само што... каде е нивната шестгодишна ќеркичка?

И КОЛКУ ДАЛЕКУ БИ ОДЕЛЕ ВИЕ...

Детективите ја започнуваат потрагата по девојчето додека истовремено се трудат да ги откријат сите семејни тајни. Дали една тренирана полицајка навистина би си го застрелала сопругот? Зошто? И дали една мајка е способна да го повреди сопственото дете?

... ЗА ДА ЈА СПАСИТЕ?

За Теса Леони, најлошото следува дури сега. Таа чекори по тенко јаже, не може да побара помош од никој, не смее никому да верува. Таа има само една цел и планира да ја искористи секоја секунда тренинг за да дојде до неа. Ниедна жртва не е преголема, ниедно дело не е незамисливо. Мајката знае кого сака...
Rated 4.9333333333333 out of 5 based on 4 customer ratings
(15 customer reviews)

Price: 400 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Сакам Книги

Report an abuse for product Јас те сакам повеќе

Category:
SKU: 978-608-4672-04-3

15 reviews for Јас те сакам повеќе

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 2. Rated 5 out of 5

  Aleksandar Miladinoski (verified owner)

 3. Rated 5 out of 5

  Ilinka Cekova (verified owner)

 4. Rated 5 out of 5

  Илина Самарџиева (verified owner)

  СТРАШЕН ТРИЛЕР… Страшен! Го препорачувам од срце

 5. Rated 5 out of 5

  ivana petreska (verified owner)

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 7. Rated 5 out of 5

  Andriana Gruevska Popovska (verified owner)

  Одличен трилер. Теса Леони – лик во кој може да се препознаат многу мајки.

 8. Rated 5 out of 5

  Јасмина Јовановска (verified owner)

 9. Rated 4 out of 5

  Трајче Витанов (verified owner)

 10. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (verified owner)

  Odlicna kinga

 11. Rated 5 out of 5

  Кристина Ризова (verified owner)

 12. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (verified owner)

 13. Rated 5 out of 5

  Sonja Gjurevska (verified owner)

  Нема да трепнете !

 14. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (verified owner)

 15. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

  Прекрасна книга која ќе ја прочитате во еден здив Незаборливо искуство напишано во перфектен стил..

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in