Јас во суперлатив

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Јас во суперлатив | Бр. на страни: 122 | Димензии: 20 | Корица: мека

Во длабочината на колективното минато се крие вулкан од кој извираат генерации непокорливи жени. Колку долго и да бил заспан, тој активно тлее, спремен да исфрли сѐ што затрупал. Жената е таков вулкан. Оваа книга ќе ти помогне да се воодушевуваш на формите кои духовната магма ги остава зад себе. Да го откопаш фосилот на едно минато. Да еруптираш. Да ја покажеш својата величествена сила. Да изненадиш. Да бидеш примерот од кој останатите ќе учат. Топоним на моќен суперлатив. Ти си сврзниот фрагмент од молекулата на животот.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Јас во суперлатив

Категорија:
ИСБН: 978-608-201-467-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас во суперлатив”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in