Јуда Искариот

Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 287 | Димензии: / | Корица: /

Ова се приказни што третираат големи и истовремено мали – а сепак значајни – теми. Скептицизмот, вербата, ужасот се само некои од нив, а битно е да се наспомене дека некои од повестите имаат и автобиографски елементи.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Јуда Искариот

Категорија:
ИСБН: 978-608-4625-59-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јуда Искариот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in