Jugoslavija i Suecka kriza 1956-1957.

Издавач: Institut za noviju istoriju Srbije | Јазик: Srpski | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 349 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1219 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Jugoslavija i Suecka kriza 1956-1957.

Категорија:
ИСБН: 978-86-7005-064-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Jugoslavija i Suecka kriza 1956-1957.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in