Југословенството меѓу траумата и идентитетот

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Jugoslovenska ideja u kontekstu postkolonijalne kritike | Бр. на страни: 147 | Димензии: 25 cm | Корица: /

/

Цена: 315 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Југословенството меѓу траумата и идентитетот

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-429-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Југословенството меѓу траумата и идентитетот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in