Како да разговарате со секого

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: How to talk to anyone : 92 little tricks for big success in relationships | Бр. на страни: 357 | Димензии: 21 | Корица: тврда

Малите потези на кои ве учи оваа книга, а кои без напор можете да ги направите дел од својата секојдневна рутина, ја создаваат вашата судбина. Зашто кога повторувате некое дејство, тоа ви станува навика. Навиките што ги имате го создаваат вашиот карактер. А вашиот карактер е ваша судбина. Успехот нека биде вашата судбина!

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Како да разговарате со секого

Категории: ,
ИСБН: 978-608-230-652-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Како да разговарате со секого”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in